Co k moři?

Dovolená konečně za dveřmi. Chystáte se poprvé k moři? A chcete se vyhnout stresu. Při balení je důležité si udělat nějaký seznam všech potřebných věcí, které sebou budete chtít vzít. Musíte uznat, že sbalit sebe a děti na dovolenou není zrovna nějaká idilka na kterou se těšíte. Je možné že i na něco zapomenete. Ale v dnešní době se vůbec nemusíte bát, že potřebné věci neseženete přímo i v dané destinaci. A jaké je vůbec vhodné zavazadlo? A co zlodějové? Dá se jim nějak předejít? 

dovolená

Pamatujte si že typ zavazadla je důležitý. Pokud se na dovolenou chystáte sami, tak vám jistě postačí nějaké menší zavazadlo. Ale jestli budete trávit dovolenou i se svými dětmi, tak zvažte zavazadlo větší. Vyplatí se mít kufr na kolečka, je i samozřejmě praktičtější a lépe se sním manipuluje. A věděli jste, že svůj kufřík na kolečkách může mít i vaše ratolesti. Dělají se i v dětských velikostech a seženete je snad už v každém lepším obchodě.  Zvažte zda vaše společnost povoluje nadrozměrné zavazadlo, s kočárkem to budete jistě potřebovat. Ochrana pro ti zlodějů by se neměla podceňovat, proto je můžete zajistit pomocí TSA zámku. 

dovolená

Tak a teď už seznam co si nezapomenout vzít k moři. 

  • Tak určitě důležitá věc je oblečení. Měly by jste být připravení na jakékoliv počasí, nesmíte zapomenout na spodní prádlo a věci a spaní 
  • Plavky! Tak ty jsou snad nezbytnou součástí pro dovolenou u moře 
  • Sluneční brýle 
  • Věci na pláž jako je deka, osušky 
  • Důležitá věc na kterou by jste neměli zapomenout je LEKÁRNIČKA! Nezapomeňte na své léky, které pravidelně užíváte a bez kterých se neobejdete. 
  • Samozřejmostí je ochrana proti slunci 

To by mělo být pár důležitých věcích, se kterými by jste si měli u moře vystačit. Určitě potom můžete sebou vzít pár nezbytností. A taky nějaké hračky pro vaše děti, aby se třeba během letu nenudili. Zábava na cestu je potřeba.