Havarijní servis a co je potřeba.

Těšíte se také, že budete mít svoje vysněné auto? Anebo jste právě dodělali autoškolu a čekáte na vystavení svého nového řidičského průkazu? Ať tak nebo tak určitě vás bude čekat koupě vašeho nového automobilu. Každý jsme originál, a tak i vypadá výběr našeho vozu. Někdo hledá bezpečí a komfort. A to hlavně proto, že v něm bude vozit svoji drahou polovičku a rodinu. A tak chce, aby zůstali v co největším bezpečí. To je přeci samozřejmé, že bezpečnost je na prvním místě asi u každého. Ale někdo může být mladý a jak se říká ještě nevyježděný. A tak očekává od svého vozu hlavně rychlost a notnou dávku adrenalinu.

stopka

A někdo další zase může řešit hlavně malou spotřebu a bude potřebovat, aby se do jeho vozu toho hlavně hodně vešlo. Ale na čem se všichni tito řidiči shodnou? To je hlavně kvalitní havarijní servis a pojištění. A to jak pojištění sebe, tak i automobilu. Havarijní pojištění slouží k tomu, aby vám krylo veškeré škody, které by vám na vašem automobilu vznikly. A jak škody to kryje? Především škody způsobené odcizením, havárií, živelnou katastrofou, ale také když se vaše auto stanem terčem vandalismu. A také když na váš vůz něco spadne anebo když se stanete obětí střetu se zvířetem.

auto

Takže vaše havarijní pojištění vás může krýt v mnoha situacích. A tak se jeho pořízení určitě vyplatí. A jako živelné katastrofy, které se počítají do havarijního pojištění patří: požáry, povodně, krupobití anebo pád stromu ve vichřici. Buď si můžete havarijní pojištění sjednat v určitém balíčku, jak vám to bude vyhovovat. Anebo využijete všechna rizika a založíte si havarijní pojištění s takzvaným all risk. A to klidně z pohodlí vašeho domova. A smlouva bude platná až ve chvíli, kdy ji vy sami zaplatíte. Takže pokud se vám nebude něco zdát, není vázána zaplacením, ale až vašim vlastním podpisem.