Nádherné novostavby


Dozvěděla jsem se, že také v poslední době jsou prý velice oblíbené novostavby a také dokonce dřevostavby. Také chcete mít nějaký krásný domeček? Chystáte se přestěhovat do novostavby? Pokud ano, tak bych pro vás měla několik rad a tipů, než se budete stěhovat do vaší vysněné oblíbené novostavby. Já si vzpomínám, jak moje kamarádka se svým partnerem také měly dům. Byla to novostavba. Ani nevíte, jak ti dva byli opravdu šťastní a nadšení, když konečně jim řemeslníci a dělníci dostavěli jejich vysněný domeček, jejich bydlení, o kterém snili už dva a půl roku. Také jim prý asi rok trvalo to, než jim banka schválila hypotéku, to také bylo opravdu hodně náročné.

Takováhle novostavba by se mi moc líbila.

Jenomže nakonec, když se jim to podařilo, tak už začali to, s čím skončily. Pronajali si firmu, aby jim postavila opravdu nádherný dům. Ani nevíte, jak se na svou novostavbu těšili. Myslím si, že každý člověk anebo každá rodina se vždycky těší, když mají novostavbu. Musím uznat, že já jsem také vždycky chtěla mít novostavbu, abych si mohla třeba navrhnout tolik místností, kolik bych potřebovala anebo v jaké velikosti. Jenomže bohužel tohle se mi nikdy nestane, protože nejsem bohatá a nemám ani bohatého partnera. Já vlastně nemám žádného partnera, takže se nemůžu ani poohlížet po nějaké garsonce, protože bych na to vůbec neměla.

Nová kuchyň v novostavbě.

A platit nájem? To se mi rozhodně nechce. Takže zatím budu bydlet u rodičů, protože se mi vůbec nechce platit nájem. Rodičům to zatím nevadí, tak uvidím, jak jsou na tom budou třeba za dva roky, když tam stále budu oxidovat, protože já nehodlám jít do nájmu. Na to můj bratr je pravý opak mě, ten se také chystá přestěhovat do novostavby. Novostavbu už má dva měsíce zkolaudovanou a já si myslím, že až se svou partnerkou založí rodinu, že bude ještě můj bratr více šťastnější, než je teď.