Nejste v tom sami !!


Koukáte po internetu a hledáte vyklízecí firmu, která vám usnadní vaše trápení po starých nájemnících, kteří byli opravu unikátní. Ono se lehce řekne pronajímej byt, ale kolikrát nikdo už nevidí co vás to stojí za úsilí se o takové věci starat. To není jenom to, že nájemníkovi zaklepete na dveře a řeknete si o nájem. Jsou s tím spojené i další věci a některé jsou opravu nepříjemné. Měla jsem tu čest vidět spousty bytů v hrůzostrašném stavu, kdy nájemníci zdevastovaly opravdu všechno, na co sáhli. Zničené zdi, nebo polité něčím lepkavým, díry ve zdech, ale to by bylo asi to nejmenší, co by mě štvalo, tohle se dá opravit. Sice to bude něco stát, ale i tak. No ale dávejte pozor.

vyklízení

Kolikrát nájemníci, co utečou zbytu a nechají za sobu spoušť se ani neráčí třeba vzít své osobní věci a všechno to nechají v bytě poházené po zemi a všude možně. Co vy s takovými věcmi budete dělat. K čemu vám jako budou. Z nich si opravdu opravy nezaplatíte, a tak se ponoříte do smutku, jak někdo takový může na světě být. To nejsou lidé, ale zvěř. Kolikrát i ta se umí chovat civilizovaně víc než někteří lidé. No ale zpátky k věci. Co si počneme se vším tím harampádím.

úklid

Kam to patří? Všechno vyhodit do jednoho kontejneru? Není tam něco použitelného, co by stálo za záchranu. Někdy je to tak smutné, že třeba v bytě nezůstane nic. Ani vybavení, elektronika, a dokonce třeba i žárovky. Byste se divili, co takový lidé všechno ukradnou. Někdo ten nepořádek bude muset uklidit, aby se dal byt zase znovu používat. Kvůli vaší vytíženosti v práci a v domácnosti to pro vás nebude opravdu lehké, bude vám trvat několik týdnů, než dáte všechno dohromady. Pokud si myslíte, že tohle nemůžete sami zvládnout, tak se n musíte vůbec obávat. Vyklízení bytů Praha 4 jsou tu pro vás a čekají na víš telefonát, kde se dozví všechny potřebné podmínky pro jejich práci. Nebudou mít s ničím slitování a vše půjde pryč. Skvělé na tom všem je, že odpad dokážou zlikvidovat za vás, třeba do sběrného dvora.