Opruzeniny pod prádlem

Nejen děti, ale i dospělí lidé mohou trpět opruzeninami. Největší problém je to v létě, kdy se hodně potíme. A právě pot je přímo živnou půdou pro tyto potíže. Opruzeniny mohou vzniknout kdekoliv na těle. Vlivem tření oblečení o pokožku nebo pohybem částí těla může dojít k jejich vzniku velmi rychle. Obvykle si jich člověk všimne až doma ve sprše. Opruzeniny se léčí nejlépe tak, že mají přísun vzduchu, nejsou na nich vrstvy oblečení a mažou se krémy, které obsahují například měsíček lékařský. Při správném postupu je za pár dní vše vyřešeno. Muži mívají problémy zejména v tříslech, což lze částečně vyřešit používáním pánské kosmetiky, která se na vývoj těchto speciálních produktů specializuje. Ušetřeny ale nejsou ani ženy.

sexy žena

I v létě nosíme podprsenky
Jen málokterá žena vyjde ven bez podprsenky. Nechtějí aby je lidé okukovali, a že žena podprsenku nemá je prostě vidět na první pohled. Jenže právě tření podprsenky o pokožku pod prsy nahrává vzniku opruzenin. V těchto místech se léčí hůře, protože je opravdu potřeba pár dní podprsenku nenosit. Klasické podprsenky mívají kostice, které přílohu k pokožce, a to je právě důvod, proč tolik žen trpí opruzeninami.

barevné podprsenky

Pokud nechcete alespoň v létě nosit klasické prádlo, můžete vyzkoušet různé alternativy. Jednou z nich je neviditelná podprsenka, která je vyrobena ze silikonu. Nemá ramínka, kostice ani zapínání, prostě přilne k tělu a drží na něm sama. Nemusíte se bát že by spadla, opravdu drží velmi dobře. Umí udělat krásný výstřih, a díky tomu že nemá kostice a neobepíná celá prsa až k hrudní kosti, minimalizuje vznik opruzenin. To je pro ženy skvělá zpráva, protože si díky této podprsence budou moct vzít na sebe i kousky, které zatím ze skříně nevytáhly. Dovolte si nosit i holá záda nebo oblečení bez ramínek, stačí jen zvolit vhodné spodní prádlo.