Vyhněte se vráskám


Vrásky jsou strašákem žen
Prostřednictvím vrásek lze odhadnout věk každého člověka. A i proto se jich ženy tolik bojí. Jsou toto háklivé na svůj věk, a nechtějí aby někdo poznal kolik je jim doopravdy let. Ženy se většinou stárnutí bojí, a málokterá dokáže stárnout s grácií. Pomáhají tomu i cenově dostupné zákroky plastické chirurgie, které slibují věčné mládí. Vypadat dobře můžete i bez plastik, ale je potřeba se o sebe starat. Nic není zadarmo, a pokud chcete vypadat dobře i ve vyšším věku, musíte o sebe dbát už po dvacítce.

prášek kolagen

Nejde jen o kosmetiku
Většina žen dělá tu chybu, že se o sebe stará jen pomocí kosmetiky. Je samozřejmě v pořádku používat kvalitní kosmetiku, ale důležitější jsou dvě věci – dostatek hydratace a také používání krému s ochranným UV filtrem. A na to většina žen zapomíná. Vráskám napomáhá dehydratace. Určitě jste si všimli, že více vrásek mají bohužel štíhlé ženy. Je to logické, protože mají menší procento podkožního tuku, a ten jako by vrásky splňuje zevnitř. Jenže jsou látky, které dokážou proti vráskám účinně bojovat, ovšem jsou vázané na vodu.

starší žena

Tyto látky si tělo umí do jisté míry tvořit samo z těchto látek je kolagen. Ten ale začínáme po dvacítce ztrácet. Jedinou možnou cestou jako ho do tlak dostat, je užívat doplňky stravy. V potravě ho totiž přijmeme jen málo, a tak není divu, že s vráskami nakonec bojujeme i přes používání kosmetických produktů.

Ideální je používat hydrolyzovaný kolagen, což je prášek vyrobený nejčastěji z mořských ryb. Jedním z nejlepších kolagenů je Orca collagen, který navíc obsahuje další látky, které pomáhají udržovat mladistvý vzhled. Obejentje si svou první měsíční kůru, a využijte i výhody, které vám poskytuje členství v klubu. Těšit se můžete na lepší cenu kolagenu, dopravu zdarma nebo soutěže o zajímavé ceny. Členství není povinné a lze ho kdykoliv zrušit.