Každý chce žít důstojný život


Určitě jste si někdy ptali na otázku, zda toužíte po důstojném stáří Fahd. Já si myslím, že každý chce žít důstojně, každý chce mít důstojný život a každý chce samozřejmě i v tom stáří dobře fungovat. Důležité je hlavně to zdraví, protože když je někdo v důchodě, je starý a je zdravý, je to velká výhoda, protože vlastně všechno můžete dělat. Můžete chodit na procházky, můžete chodit ven, můžete prostě dělat všechny běžné činnosti, můžete se starat třeba o vnoučata. Pokud máte, je to opravdu velkou výhodou. Člověk, který prostě je starý, je v důchodu a je prostě nemocný, tak je to takové složitější, protože opravdu si potom člověk toho důchodu moc neužije.

Peníze

Ale samozřejmě budeme myslet pozitivně a je potřeba opravdu se tolik nestresovat, protože když se budete méně stresovat, tak určitě věřte, že opravdu vám bude dobře a budete se i v tom důchodě cítit dobře. Samozřejmě důchodci si opravdu i někteří přivydělávají, protože se snaží opravdu velice dobře fungovat, pracovat a prostě berou důchod, a ještě si přivydělávají. Chtějí žít ještě lepší důstojnost v důchodě, prostě se snaží fungovat na maximum, pracovat, přivydělávají si prostě k důchodu a je to pro ně velice pohodlné.

Peníze

Snaží se prostě mít víc peněz, lepší příjem. Každý si prostě zaslouží, aby měl důstojný život. Proto i mladí, i dospělí, i prostě starší lidé, všichni si to prostě zaslouží a každý si prostě život zařídí podle sebe, tak jak mu to vyhovuje, jak je spokojený. A pokud chcete žít důstojný život, tak si to vždycky určitě zařídíte. Takže věřte tomu, že pokud ho budete opravdu chtít žít důstojně, tak se to opravdu povede. Všechno je ve vašich rukách, a dělejte tak, jak všechno zvážíte. Vždycky můžeme zjistit co nám líbí nebo nelíbí, proto je potřeba vždy zjistit co nám jak vyhovuje, protože když budeme spokojení v srdci, tak se nám bude dařit lépe, a důstojnější život budeme žít.