Posilujme imunitu


Snad každý je občas nemocný. Já mám docela poslední dobou slabou imunitu a je to docela škoda. Co ale můžeme udělat všichni pro to, abychom právě takovým nemocem, jako je chřipka a podobně předcházeli? Posilovat naši imunitu a dostávat do těla živiny a potřebné vitaminy. Mně samotné trvalo, než jsem to pochopila. Dříve jsem totiž moc do sebe vitamíny nedostávala a zřejmě proto je moje imunita oslabená a já jsem často nemocná. Už se to ale snažím eliminovat. Právě na nachlazení je nejlepší několik věcí, které si tady právě dneska rozebereme dopodrobna.

s

Lipový čaj darka-shop

Znáte lipový čaj Darka-shop? Ten nejen že dobře chutná, ale hlavně pomáhá na nemoci, jako je chřipka a nachlazení. Já sama ho vždycky popíjím, když jsem nemocná, protože mi zatím vždycky pomohl.

Cibulová šťáva

I cibulová šťáva pomáhá. Jak asi víte, v cibuli je hodně vitamínů, a hlavně vypaluje a ničí všechny bacily v těle. Stačí ji pít po dobu nemoci dvakrát denně a uvidíte, že vám to pomůže a bude vám lépe.

s

Zázvorový čaj

Asi jediný čaj, který mi nechutná a nerada jej piju. Na druhou stranu, musím říct, že pomáhá. V něm je totiž taky plno vitamínů, které jsou důležité pro tělo. Aby vám ale pomohl, musíte si jej udělat trošku silnější. Sice vás bude pálit, ale zato vám z těla dostane všechny bacily.

Kopřivový čaj

Na podporu imunity slouží i kopřivový čaj. Asi každý kopřivu zná. Většinou ji lidé považují spíše za plevel a roste prakticky všude. Opak je ale pravdou, žádný plevel to není. Je to úžasná bylina, která vám pomůže, jak už jsem řekla nejen s imunitou, ale taky na bolesti různého původu a detoxikaci. Dále účinkuje i na vlasy, které se po umytí kopřivovým výluhem nádherně lesknou a krásně rostou. A tady právě můžete vidět, že kopřiva má všestranné účinky a je to opravdu bylina, kterou by měl vyzkoušet každý a potom uvidí ty výsledky.