Rodinné vztahy

Všichni víme, že vztahy nejsou vždycky jenom ideální a takové, jaké bychom si vždy jen přáli. Vyrůstala jsem v rodině, kde byly opravdu složité vztahy. A někdy mě to opravdu hodně vadilo a já jsem si říkala, proč musíme mít takovou rodinu, která se pořád jenom hádá a nemůže si přijít kolikrát ani na jméno. A později jsem se dozvěděla, že tohle dělá hlavně můj bratr a otec. Protože můj bratr měl jiného otce. A moje máma se potom rozvedla s mým otcem a potom si našla jiného manžela. Takže to bylo takové divné, protože se všichni stále jenom hádali. 

Mám ráda veselé lidi.

Vážně je to velmi smutné, protože jsem z hádek u nás doma byla potom jenom ve stresu. A docela hodně mě to mrzelo, protože u nás v rodině potom bylo vždycky takové dusno, že by se to dalo jenom krájet. Takže jsem si řekla, že nejlepší bude, že jakmile si ihned najdou nějakou práci po střední škole, tak se raději odstěhuji, abych nemusela být v tomhle stresu neustále, protože všichni víme, že stres opravdu hodně škodí zdraví a také psychice. A potom to jde vidět také na pleti. A já jsem taková, že si dávám na vzhledu docela hodně záležet. Takže vím, že dobré vztahy v rodině, ale i dobré vztahy v práci anebo v přátelství jsou opravdu hodně důležité.

Toužím po šťastné rodině.

Já jsem navíc hodně společenský typ člověka, takže vyhledávám opravdu velice příjemnou společnost lidí a líbí se mi taková společnost a vztahy u lidí, kde si všichni se sebou rozumí a můžou si také skvěle povídat o čemkoliv. A opravdu nechápu ty lidi, kteří mají takové špatné vztahy v rodině, že jim to potom vadí a potom se cítí také smutní. Takové zlé vztahy bych já ve své rodině potom nechtěla. Mrzí mě, že se rodiče někdy hádají, to já bych se před svými dětmi nechtěla hádat. A jaké vztahy máte u vás v rodině vy? Vím, někdy je období opravdu hodně špatné, ale vše zlé někdy také končí.