Veselá rodina

Všichni víme, že když se udržují pouze skvělé a dobré vztahy, tak je přece jenom ten život a vztahy lepší. Já si myslím, že kdyby se lidé přestali více hádat a všímali by si spíše více sami sebe, tak by byl život o něco veselejší. Já totiž předpokládám, že když se lidé k sobě budou chovat, tak také více slušně a budou více tolerantní. A také to také bude o nich něco vypovídat. Já si ale vzpomínám na sebe, když já jsem ještě tehdy byla velice taková netaktní a nespolehlivá. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo. Kolikrát už jsem také měla doma veliké problémy s tím, že jsem se nedokázala s někým na něčem dohodnout.

Rodina je důležitá.

Smutné také na tom bylo to, že jsem si vždycky chtěla stát jenom za svým a aby také bylo prosazováno jenom moje. A pokud chcete vycházet s mnoha lidmi dobře, tak takhle se chovat nesmíte! Nikdo nemá rád arogantní lidi, co se chovají jako narcisové. Jenomže na tomhle dobré vztahy rozhodně nestojí. Takže jsem si nakonec uvědomila, že pokud nezlepším svoje chování celkově, a hlavně v rodině a mezi lidmi, tak to bude opravdu takové zlé a nebezpečné. Samozřejmě, že nechci nikdy nikomu ublížit. Jsem společenský člověk, takže to znamená, že bych také měla respektovat okolí. Jenomže ono to někdy nejde.

Chci s každým vycházet.

A to hlavně v tu dobu, když si dám nějaký alkohol. Já nepiji moc často, ale spíše výjimečně. A jakmile už mám trošičku hladinku, tak jsem velice taková akční a velice hovorná. A řeknu vám, že potom jsem schopná říct opravdu cokoliv, za co bych se potom třeba druhý den dost styděla, takže jsem si řekla, že abych udržovat dobré vztahy, tak raději už omezím alkohol na minimum, aby se nestaly nějaké problémy. Věřte mi, že alkohol mi za tohle opravdu nestojí, i když já osobně se ve společnosti nedokáží bavit bez alkoholu. A pokud jste na tom vy stejně jako já, tak si dejte vždy třeba nějaký strop, kolik alkoholu chcete ve společnosti vypít. Raději dbejte na dobré vztahy.