Zajišťujeme montáž nábytku s objednávkami přes Internet

Kdybychom v současné době spočítali všechny zájemce o moderní nábytek, budou jich tisíce. Ti všichni se ovšem budou potýkat s jednou záležitostí, pro mnohé poměrně nepříjemnou a někdy i neřešitelnou – s montáží jednotlivých dílů, které připomínají velkou dětskou stavebnici. Když si totiž koupíte nábytek, nedovezou vám jej domů tak, jak to bývalo zvykem u truhlářů před desítkami let -vcelku, ale „per partes“ – latinsky „po částech“. Namísto šatní skříně, pohovky, komody a psacího stolu vám přivezou hromadu papírových krabic a poraďte si sami, máte tam přece návod!

problematika SEO

No jo, ale každý není zdatný kutil a šikovný řemeslník, aby nahlédl do návodu, popadl nářadí, a už to svištělo. Mnoho lidí si ani s podrobným návodem neví rady, tu a tam někomu nějaká deska upadne na zem a kousek se od ní odlomí, někdo strhne závit u spojovacího šroubu anebo omylem přišroubuje desku obráceně a otvory po vrutech tu pak zůstanou natrvalo.

Právě pro takovéto případy existují služby, které zajišťují montáže zakoupeného nábytku. A jste-li právě vy šikovní, nápadití a tvůrčí typ, můžete si na tomto založit vlastní živnost. Bude to chtít ovšem kromě nářadí a dalšího technického vybavení i vhodnou propagaci. Dát lidem na vědomí, že existujete, a že něco takového vůbec nabízíte.

smontování nábytku

Oslovte profesionály s tvorbou webu

Propagaci vaší činnosti zaměřte na Internet. Nechte si vytvořit webové stránky, aby byly poutavé po obsahové i grafické stránce, aby si je mohli dobře zobrazit lidé i na tabletech a mobilních telefonech, a aby bylo každému jasné, že na základě domluvy dorazíte na smluvené místo a nově zakoupený nábytek se pod vašima rukama začne pomalu rodit. Montáž nábytku ocení jak senioři či ženy samoživitelky, tak i běžné rodiny, kdy nemají na tuto práci lidé čas, vybavení a technické myšlení.

Nezapomeňte v konzultaci s profesionálními tvůrci vašeho webu zmínit problematiku SEO pro Shoptet, případně konkurenční SEO pro Webflow, která se postará o to, aby vás v internetových vyhledávačích vaši potenciální klienti objevili, a aby vašich služeb mohli využít například přes objednávkový formulář.