Je zakrytý bazén


Pokud máte na zahradě bazén anebo také třeba si chcete nějaký bazén pořídit, tak já sama za sebe bych doporučovala už nějaké kvalitní zastřešení. A nezapomněla bych samozřejmě také na bazénovou chemii, protože podle mého názoru je bazénová chemie hodně důležitá a je na prvním místě. Opravdu je to důležité. A jako první volba při čištění a údržbě bazénu. Například já mám také bazén na zahradě. S partnerem jsme ho kupovali před pěti lety. No, musím říct, že nám opravdu ve všem vyhovuje. Je opravdu perfektní. Já si myslím, že každý člověk vždycky v létě se chce někde zchladit.

Soused také bude zastřešovat bazén.

Ano, může jet někam na veřejný bazén anebo k rybníku, ale také můžete si užívat letní radovánky u vás doma. Pokud budete mít kulatý bazén, tak bych popřemýšlela o zastřešení kulatého bazénu. Zkuste se podívat na webové stránky bumerang.cz. Zastřešení kulatého bazénu vás nevyjde ani nám moc peněz. Podle mého názoru, když se podíváte třeba na různé akce, kdy bude zastřešení kulatého bazénu, tak můžete také ušetřit několik tisíc korun. My s partnerem také vždycky čekáme na nějaké výhodné akce. A pokud by vás zajímaly výhody zastřešení kulatého bazénu, tak vám některé řeknu.

Čistou vodu v bazénu chce mít každý.

V první řadě je to hlavně to, že vám nebudou padat nečistoty do bazénu, jako například listí a podobně. Nějaký pyl. To se nám také kolikrát stalo, že jsme měli bazén celý žlutý od pylu. Bylo to docela hrozné, takže od té doby, co máme zastřešený kulatý bazén, tak máme od toho pokoji. Navíc také je prima, že tam méně létá hmyz anebo třeba také vám tam třeba nespadne nějaké zvíře. Nebo něco ze stromu. Ano, i tohle se kolikrát stalo. A to sousedovi, který neměl zastřešený kulatý bazén, měl ho pod stromem a tam mu spadla kočka. Bylo to docela takové vtipné, ale řeknu vám, že kočka mu ten bazén dost poškrábala. Tady jde vidět, že je nejlepší, pokud bazén zabezpečíte.