Pro menší s platformou, pro vysoké bez


Pro některé ženy je ale nemyslitelné, aby si vzaly podpatky, pokud jsou samy o sobě dost vysoké a mají třeba ještě menšího partnera. Proto při výběru obuvi kladou důraz, aby neměla případný podpatek nebo moc vysokou podrážku. Jenže někdy jsou v životě příležitosti, na které je prostě nutné vzít si vyšší podpatek, jako jsou například svatby, plesy, promoce a tak dále. Pokud vás například čeká promoce, ale budete jí mít v zimě a chcete hezkou obuv, určitě jí nevyberete z minuty na minutu, ale musíte si dát trochu na čas. V tomto ohledu jsou ideální internetové obchody, kde si to můžete pořádně promyslet. Ano, má to i svoje úskalí, že si boty nemůžete nejdříve zkusit, proto se ale vymyslelo vrácení zdarma, v případě, že vám koupený předmět nevyhovuje, takže se na to nelze vymlouvat.

kozačky

Pokud vás ale láká úplně jiná představa a to ta, že budete i v zimě vypadat sexy a elegantně, což jde někdy dost těžko, když jsou ženy zahalené celé v několika vrstvách oblečení, aby jim nebyla zima. Ale s vhodnými sexy kozačkami jste na cestě k úspěchu zaručeně. Vytvarují vám krásně nohu a pokud zvolíte variantu, kdy je budete mít až nad kolena, k tomu krátkou minisukni a bundu do pasu, všechno ale v elegantní formě, aby to nevypadalo lacině, určitě někoho ulovíte, pokud jste sama a pokud ne, váš přítel nebo manžel na vás bude moci oči nechat.

zena

Na takové rande v zimě ideální outfit! Podívejte se na aktuální nabídku internetového obchodu Botish a máte vyhráno. I lodičky zde seženete, ty se vám zase budou hodit na plesovou sezónu. Budete zkrátka vybavená. Mít boty s vysokými jehlami chtěla mít už každý dívka, proto si je dopřejte v dospělosti, když už můžete. Trochu vám bude trvat, než se s nimi sladíte, ale ten výsledný efekt, který to bude mít! Budete ladná dáma jako ze seriálu Sex ve městě, kde se krása, móda a elegance jednoznačně staly nejlepšími kamarádkami.