Naše firma Wismont s.r.o. vám perfektně vyčistí vaše koberce!!

Máte špinavý a zanesený koberec například od chlupů vašeho mazlíčka a nemůžete si už váš koberec vyčistit nebo vysát samy? Máme pro vás nabídku! Naše firma Wismont s.r.o., která se nachází v Praze vám perfektně vyčistí vaše koberce!

O firmě Wismont s.r.o.
Je to firma v Praze, která poskytuje služby ohledně hloubkového čištění koberců a čištění čalounění.

gauč

Jak se čistí koberce?
Existují tkz.-,,čističe koberců“ to lze ideálně velkou hubicí která je určená na čištění koberců, ta je spojená s prodlužovací trubkou. Tu přiděláme k další části prodlužovací trubky tak, že je nasuneme do sebe a zajišťovací kolík dáme do vodorovné polohy. Při rozpojování dáme kolík do polohy svislé. Můžeme vyměňovat jednotlivé hubice na čištění sedaček, matrací, nebo na auto, druhá trubice je určená na čištění koberců. K dispozici máme tlačítko, které po stisknutí stříká čistící emulzi. Dále máme tlačítko pro aretaci voda neustále stříká. Dále tlačítko pro regulaci sání výkonu. V nádržce najdeme lahvičku s čistícím prostředkem. Tam je cca půl litru tohoto prostředku. Dále kbelík na odpadní vodu. Tam nalijeme asi 50 ml čistícího přípravku a dolijeme vodou o maximální teplotě 50 stupňů celsia, vlažnou vodou! Ne horskou ani studenou! Zpět vložíme prázdný kbelík a nasadíme a zacvakneme víko. Dále máme dva ovládací prvky. Červený na sepnutí čerpadla a zelený na sepnutí vysavače.

čistící prostředky

Jak čistit?
Zapneme čerpadlo i vysavač a čistíme (např – koberec, nebo pohovku). Stiskneme tlačítko čistící emulze a zároveň vysáváme. Vždy čistíme směrem od sebe k sobě, pro důkladné pročištění podruhé čistěte otočením o 90 stupňů celsia. Až dojde čistící emulze, stroj vypněte. Vyprázdněte kbelík a namíchejte nový roztok, vlijte ho do nádržky a znovu vložte prázdný kbelík. Při čištění větších skvrn použijte kartáč! Na závěr vše pořádně vysajte, aby byl co nejméně mokrý a co nejdříve vyschnul!

Kde nás najdete?
na adrese – U Plynárny 790/4, 140 00 Praha 4, nebo nám můžete zavolat na naše tel. číslo které najdete na našich internetových stránkách!